שיש לאמבטיה

שיש לאמבטיה


שיש משמש אותנו כמשטח עבודה מרכזי במטבח אך כשמדובר על האמבטיה אין לו משמעות שימושית אלא רק עיצובית, ולכן, כשמדובר על שיש לאמבטיה רבים בוחרים שיש סינתטי מכיוון שאין שום חשש שיהיו עליו סירים חמים ושהוא יינזק. שיש לאמבטיה הוא בדרך כלל לא שיש אפור או כל צבע כהה אחר אלא כזה שמגיע בצבע של הכיור, שהוא ברוב המקרים בגווני שמנת. מעבר לכך שיש סינתטי הוא שיש מאוד צפוף והוא לא צובר עליו כתמים ולכן הוא יהיה מצוין לחדר האמבטיה ששונה במהותו מהמטבח. 

להרוויח את כל הכיור
שיש לאמבטיה טומן בחובו עד כמה יתרונות. כיורים באמבטיה הם בדרך כלל כיורים שעשויים מחומר שנקרא סיליקוורץ וזהו חומר שניתן ללטש אותו ברמה גבוהה כך שהוא מתחבר עם השיש ומגיע לקו אפס והופך למקשה אחת. שלא כמו שיש איטלקי או כל סוג אחר, כשמדובר על שיש סינתטי באמבטיה יהיה ניצול מלא של כולו וכך ניתן להניח על השיש מגבות, מברשות ומשחות שיניים וכל מה שעולה בדעתכם. יהיה בו מספיק מקום להכול אם יהיה שילוב נכון שלו עם הכיור.

בחירת צבע השיש
שיש לאמבטיה אמור להשתלב עם שאר האלמנטים בחלל. כך לדוגמא אם תעשו שיש אפור באמבטיה סביר להניח שלא תמצאו אלמנטים אחרים בצבע הזה ואם כן הם יעלו לכם הרבה כסף. ולכן, הדבר הנכון ביותר הוא לבחור צבע שרבים לוקחים, צבע סטנדרטי ולא "משוגע" מידי בכדי שיהיה לכם קל להתאים אותו עם אלמנטים וחפצים אחרים באמבטיה.

שיש כחיפוי למקלחון
אומנם מקובל שחיפוי למקלחון יהיה קרמיקה ואכן רבים מרכיבים קרמיקה אך שיש הוא חיפוי נכון יותר לפינה הזו. קל יותר לנקות אותו והוא לא דורש רובה והוא חלק לגמרי לכל אורכו. לא משנה אם זהו שיש איטלקי או כל שיש אחר, כשמדובר על פינת המקלחון תשקלו לחפות אותו עם שיש איכותי ויפה.

ריצוף
שיש לריצוף לאמבטיה יהיה יקר יותר מאשר קרמיקה לריצוף והוא גם ידרוש תחזוקה משמעותית יותר. אך שיש לריצוף במידה וכל האמבטיה היא עם שיש יהיה מיוחד, שיש נעים ובעיקר יפה. שיש שישמש כריצוף של האמבטיה חייב להיות שיש עם רמת גימור נמוכה יותר, שיש מחוספס שיוודא שלא מחליקים עליו.

יועץ יחסוך לכם המון!
אם אתם צריכים שיש לאמבטיה אתם צריכים לברר טוב טוב מה כדאי לכם לקנות, ובתומי'ז ייעוץ ישמחו לסייע לכם. אתם צריכים קודם כל להגדיר את התקציב שלכם ורק אחר כך להתחיל ולברר. עם ייעוץ מקצועי וצוות אדיב ונעים, יחד עם מגוון אפשרויות שיעמדו בפניכם, יהיה לכם קל יותר לבחור, פשוט יותר להחליט ובסופו של דבר תעשו את הדבר נכון. בחרו רק יועצים מקצועיים ואם יש לכם המלצות על כאלו מה טוב...
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס:
מאמרים:
יועץ לקניית דלתות     שיש טבעי     אבן שיש     דלתות מעוצבות לבית     אבן חיפוי פנים     ריצוף חוץ אבן     גרניט פורצלן מבריק     ריצוף לבית גרניט פורצלן     קרמיקה לרצפה     ברז מטבח     שיש לאמבטיה     ריצופי טראצו     רובה לבניין     ייעוץ לרכישת שיש     ייעוץ לרכישת גרניט    

חייגו: 072-33-80-499

שירותי ייעוץ לרכישה של חומרי גלם לבניין

פקס: 09-777-0405