שיש טבעי

שיש טבעי


המטבח נחשב היום לאחד החללים החשובים בבית. בעבר, הוא היה חדר בו היינו מבשלים אך ורק בשביל להתקיים אך היום הבישול והאפייה הפכו לסוג של דת וכולם רוצים להפיק כמה שיותר מהחדר הזה. היום מטבח צריך להיות מעוצב ובטעם טוב מכיוון שהוא גם חדר בו אנשים מתארחים, חדר בו יש תכונה רבה והוא צריך להיראות בהתאם. בכל הקשור לאלמנטים שיש בו, שיש הוא אחד החשובים שבהם, ואם אתם רוצים לאבזר את המטבח כמו שצריך שיש טבעי יכול להתאים לכם. שיש ואבן יש בכל בית כמעט וכשמדובר על המטבח זה יכול להיות שיש לבן למטבח או כל שיש אחר.

מהו השיש הטבעי?
אז מהו השיש הטבעי? שיש טבעי הוא שיש מהרים ספציפיים בעולם, הרים שבשביל לנתק מהם את החומר צריך לפוצץ אותם עם דינמיט. לאחר שהם מפוצצים עם דינמיט מעמיסים את השיש במשאיות למפעלים, שם מלטשים את שיש וחותכים אותו לפלטות גדולות או קטנות. מורחים עליו דבק בדחיסה בכדי לסתום חורים שיש בו ומחליקים אותו כך שניתן יהיה לעשות בו שימוש. אפשר לעשות בו שימוש לריצוף ואפשר לעשות בו שימוש למטבח, בין אם זה שיש למטבח לבן או שיש ואבן למטבח, שיש תמיד יהיה חומר רצוי בחלל ותמיד ייראה נהדר. 

חוזק השיש
אם אתם רוצים שיש טבעי למטבח שלכם, בין אם זהו שיש לבן למטבח או כל צבע אחר, אתם צריכים לוודא שמדובר על שיש חזק. מטבע הדברים שיש הוא חומר שניזוק בגלל סירים שמונחים עליו כשהם חמים ובגלל חפצים שנופלים עליו ובכלל, זהו משטח שיש בו לא מעט תנועה וחשוב שהוא יהיה מצד אחד חזק בכדי שהוא יוכל לספוג את המכות הללו ומצד אחד גמיש בכדי שהוא יוכל להתרחב ולא "יתפוצץ" כשמשהו חם יהיה עליו. חשוב שתוודאו את זה בין אם אתם צריכים שיש למטבח לבן ובין אם אתם צריכים שיש למטבח בכל צבע אחר. תנו את הדעת ווודאו שאתם קונים איכות.

אחריות
רכישת שיש טבעי היא הוצאה לא קטנה, הוצאה שיכולה להגיע לסכומי כסף גדולים. לכן, כשאתם מזמינים שיש טבעי תבררו איזו אחריות אתם מקבלים עליו ולכמה זמן. האם זה רק לשנה שנתיים או יותר מזה (בדרך כלל נותנים לכ-5 שנים) 

לקחת ייעוץ מקצועי
אם אתם צריכים שיש למטבח שלכם אתם צריכים ייעוץ מקצועי בשבילו, ובתומי'ז ייעוץ יוכלו לסייע לכם. תוכלו לראות ולהתרשם מכל סוגי שיש הקיימים ותוכלו לבחור את זה שנראה לכם מתאים למטבח שלכם. שיש הוא חומר שלא מחליפים כל יומיים ולכן חשוב שתשמעו בדיוק מה האפשרויות ותקבלו החלטה מושכלת, בשביל שהמטבח שלכם ייראה בדיוק כמו שתמיד חלמתם ובשביל שהוא יהיה חלל שתתגאו בו ותאהבו אותו.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס:
מאמרים:
יועץ לקניית דלתות     שיש טבעי     אבן שיש     דלתות מעוצבות לבית     אבן חיפוי פנים     ריצוף חוץ אבן     גרניט פורצלן מבריק     ריצוף לבית גרניט פורצלן     קרמיקה לרצפה     ברז מטבח     שיש לאמבטיה     ריצופי טראצו     רובה לבניין     ייעוץ לרכישת שיש     ייעוץ לרכישת גרניט    

חייגו: 072-33-80-499

שירותי ייעוץ לרכישה של חומרי גלם לבניין

פקס: 09-777-0405