ריצופי טראצו

ריצופי טראצו


זוכרים את הבלטה של פעם? ובכן היום היא נקראת טרצו, והטרצו הוא אריח ריצוף משויף מחצץ ובטון לבן. הוא כולל לעיתים גם כל מיני פיגמנטים מה שהופך אותו למיוחד יותר ויפה יותר, והיום ריצופי טראצו הפכו לשם דבר. ריצופי טראצו הם בעצם בלטות אשר מיוצרות מתערובת בטון לבן יחד עם חצץ אשר מונחים על אריח שגם הוא בדרך כלל מיציקת בטון, ולאחר שהבטון מתייבש האריח עובר שיוף בשביל שאבני החצץ ייראו. אין ספק שמדובר על מראה ייחודי, אחד מתוך סוגי קרמיקה לרצפה. מרצפות טראצו נמכרות בעלות נמוכה יחסית אך הן עמידות מאוד.

טראצו מול גרניט פורצלן
ריצופי טראצו היו פופולאריים מאוד עד שנות התשעים אז הם החלו לרדת מעט בגלל ירידת מחירי אריחי הקרמיקה ובייחוד מרצפות פורצלן. כשמדובר על מרצפות פורצלן מדובר על שני סוגים, הסוג המזוגג והסוג שאינו מזוגג. של כמו מרצפות טראצו, הסוג המזוגג של הפורצלן הוא סוג אשר יש עליו שכבת זכוכית דקה והשכבה הזו מונעת לכלוך והידבקות של כתמים. אך מצד שני, הפורצלן המזוגג גם פחות עמיד ויותר שביר ולכן הוא מתאים יותר לבתים פרטיים. לעומת זאת, פורצלן שאינו מזוגג הוא פורצלן עמיד יותר וחזק יותר אך הוא סופג גם יותר כתמים, והוא מתאים יותר לשטחים ציבורים ואכן הוא נראה שם הרבה יותר.

ריצופי טראצו – רק אצל הטובים ביותר
כשמדובר על ריצופי טראצו כמו גם על סוגים אחרים של ריצוף, אתם צריכים לדעת שאתם קונים מהטוב ביותר מכמה סיבות. ראשית, יש גוונים מסוימים וסוגים מסוימים שלא נשארים לעד, מה שאומר שאם יישבר לכם אריח אחד יכול להיות שבעוד כמה שנים אל תוכלו להשיג את אותו הדבר. בנוסף, סוגי קרמיקה לרצפה יש לא מעט ואתם צריכים לבחון את כל האפשרויות הקיימות לפני שאתם מקבלים החלטה. אתם לא יכולים להתפשר ואתם צריכים גם לוודא שש אחריות על המוצרים אותם מוכרים לכם, ואתם צריכים ייעוץ מקצועי וייעוץ מקצועי זה תומי'ז ייעוץ.

למה לבחור דווקא בתומי'ז ייעוץ?
בין אם אתם רוצים לבחון ריצופי טראצו ובין אם אתם רוצים לבחון דברים אחרים, בתומי'ז ייעוץ תוכלו למצוא את מבוקשכם. כל חומרי הגלם במקום אחד: שיש, דלתות, פסיפסים, כלים סניטריים, חיפויים לבריכה, גרניט, מרצפות מטראצו ומה לא... צוות תומי'ז ייעוץ הוא המוביל בתחומו בישראל וישמח לענות לכם על כל שאלה, וישמח לפרוש בפניכם את האפשרויות הקיימות בכדי שתוכלו לבחור את הטוב ביותר. בתומי'ז ייעוץ תוכלו לעבוד עם תקציב מסוים ואיתו לבנות את מה שאתם צריכים, תוכלו לבחון את האפשרויות ולהגשים חלומות גם אם הם היו נראים לכם לא בתקציב שלכם... פנו עוד יום לתומי'ז ייעוץ וקבלו את כל המידע אותו אתם צריכים.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס:
מאמרים:
יועץ לקניית דלתות     שיש טבעי     אבן שיש     דלתות מעוצבות לבית     אבן חיפוי פנים     ריצוף חוץ אבן     גרניט פורצלן מבריק     ריצוף לבית גרניט פורצלן     קרמיקה לרצפה     ברז מטבח     שיש לאמבטיה     ריצופי טראצו     רובה לבניין     ייעוץ לרכישת שיש     ייעוץ לרכישת גרניט    

חייגו: 072-33-80-499

שירותי ייעוץ לרכישה של חומרי גלם לבניין

פקס: 09-777-0405