ריצוף לבית גרניט פורצלן

ריצוף גרניט פורצלן


ריצוף בית יכול להיות כחלק מבנייה של בית חדש ויכול להיות חלק משיפוץ נרחב של הבית. שיפוץ כזה יכול להיות בגלל שרוצים לעשות שינויים חיוביים, להרחיב ולשנות את מראה הבית ויכול להיות גם כי חייבים – בעיות בצנרת או בחשמל או כל בעיה אחרת שדורשת הרמה של הריצוף, ובעקבותיו מחליטים על ריצוף מחודש. ריצוף לבית גרניט פורצלן הפך להיות מבוקש מאוד בשנים האחרונות, בין אם זה ריצוף גרניט פורצלן דמוי פרקט או ריצוף גרניט פורצלן מבריק או כל גרניט פורצלן אחר. הנה קצת מידע על גרניט פורצלן ועל היתרונות שלו.

מהו גרנט פורצלן?
ריצוף לבית גרניט פורצלן הוא שימוש בסוג מיוחד של קרמיקה, אך זו קרמיקה עם עמידות גבוהה יותר בין אם זהו ריצוף גרניט פורצלן דמוי פרקט או ריצוף גרניט פורצלן מבריק או כל פורצלן אחר. עם אריחי הפורצלן ניתן לחפות קירות פנימיים או חיצוניים וניתן לרצף כמובן. ריצוף לבית גרניט פורצלן הוא ריצוף ששומר על צורתו לאורך זמן והוא ריצוף שעמיד לשבירה במשקלים סבירים וכמובן גם לשחיקה. יש אריחי פורצלן מזוגגים ויש אריחי פורצלן שאינם מזוגגים, ואלו שכן מוגנים מפני ספיגה של כתמים עליהם. החיסרון של המזוגגים הוא שהם מועדים יותר לשבירה אל מול אלו שאינם מזוגגים שאינם מועדים לשבירה והם נחשבים לחזקים יותר, אך הם גם סופגים יותר כתמים.

אריחי גוף מלא
ריצוף לבית גרניט פורצלן יכול להיות מאריחים סטנדרטיים אשר הם עשויים משכבות של חומרים שונים ויכול להיות גם מאריחי גוף מלא. אריחי גוף מלא בין אם מדובר על ריצוף מבריק או שלא, הם אריחים מחומר אחיד והם עמידים יותר משחיקה. כמובן שגם המחיר שלהם הוא בהתאם והוא גבוה יותר מהאריחים הסטנדרטיים, אך היתרונות גורמים לרבים להעדיף אותם.

הכול ענין של עיצוב
לא משנה איזה ריצוף לבית גרניט פורצלן, סטנדרטי או גוף מלא, אתם חייבים לקחת בחשבון את מראה המרצפות ובעיקר את ההשתלבות שלהן עם שאר האלמנטים בחלל. חשוב לבחור בהתאם לאיך שמתכננים את החלל ומי שלא בטוח איך הוא ייראה ואיך לעצב אותו, כדאי שייעזר בשירותיה של מעצבת פנים. אין הזדמנות שנייה לאחר שמזמינים את האריחים הללו ושלא כמו רהיטים שונים ואלמנטים אחרים בחלל, אי אפשר להחליף אותם סתם כך.

למה דווקא תומי'ז ייעוץ?
בתומי'ז ייעוץ תקבלו את כל המידע שאתם צריכים בשביל לעצב את הבית שלכם בדרך הטובה ביותר, ותבינו אילו אריחי פורצלן כדי לכם לבחור ממגוון רחב של אריחים. הצוות המקצועי של תומי'ז ייעוץ ישמח לסייע לכם ולענות לכם על כל שאלה, כמו גם להציג בפניכם את האפשרויות השונות שקיימות, הכול בשביל שתעשו את הבחירה המושלמת עבורכם.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס:
מאמרים:
יועץ לקניית דלתות     שיש טבעי     אבן שיש     דלתות מעוצבות לבית     אבן חיפוי פנים     ריצוף חוץ אבן     גרניט פורצלן מבריק     ריצוף לבית גרניט פורצלן     קרמיקה לרצפה     ברז מטבח     שיש לאמבטיה     ריצופי טראצו     רובה לבניין     ייעוץ לרכישת שיש     ייעוץ לרכישת גרניט    

חייגו: 072-33-80-499

שירותי ייעוץ לרכישה של חומרי גלם לבניין

פקס: 09-777-0405