ריצוף חוץ אבן

ריצוף חוץ אבן


ריצוף בית הוא פרויקט מורכב, פרויקט שמצריך מציאת רצף מקצועי שיעשה את העבודה כמו שצריך וכמובן מציאת מרצפות, אריחים וכל מה שמסביב. כשמדובר על בית פרטי, בית עם חצר או גינה צריך לפעמים גם ריצוף חוץ, וריצוף כזה יכול להיות ריצוף חוץ אבן, ריצוף חוץ גרניט פורצלן, ריצוף דמוי שיש וכדומה. לריצוף תהיה משמעות רבה במראה הגינה או החצר, והוא צריך להשתלב עם הסגנון הכללי שלה. ריצוף פורצלן לדוגמא יכול להגיע בצבעים וגוונים שונים, וחשוב לעשות התאמות של הריצוף בחוץ בהתאם גם לסגנון הכללי של הבית ושל איך שהוא נראה.

פורצלן בחוץ
לא רק ריצוף חוץ אבן קיים אלא גם ריצוף חוץ גרניט פורצלן. ריצוף פורצלן מגיע בשתי אפשרויות, האפשרות האחת היא אריחים מזוגגים מה שאומר שיש עליהם זכוכית דקה, ואלו אריחים שיותר מתאימים לבית מכיוון שהם סופגים פחות לכלוך וכתמים אך מצד שני הם פגיעים יותר. מצד שני, יש את האריחים המחוספסים אלו שללא זכוכית, ואלו סופגים יותר כתמים אך מצד שני הם עמידים יותר וחזקים יותר. ברור שכשמדובר על ריצוף חוץ כדאי לבחור באריחים המחוספסים, מכיוון שבחוץ משחקים הילדים ובחוץ יש יותר מזיקים, ולכן חשוב ללכת על העוצמתי יותר והחזק יותר.

דמוי שיש
יש את אלו שמעדיפים במקום ריצוף חוץ אבן, ריצוף דמוי שיש. זהו ריצוף בעל מראה יוקרתי יותר ונקי יותר והוא מתאים לבתים בסגנון דומה. חשוב לזכור שאלו אריחים פגיעים, אריחים שיכולים לקבל מכות ושריטות ולכן כדאי לשקול את הימצאותם טוב בעיקר אם מדובר על בית שוקק חיים, בית עם ילדים שמשחקים לא מעט בחוץ.

להפוך את החצר לפינה מעוצבת ומזמינה
בית עם חצר הוא בית מזמין יותר וכייפי יותר, ובית שיש לו חצר מעוצבת ושהושקעה בה חשיבה הוא בית מיוחד יותר ואטרקטיבי יותר. אם יש לכם חצר ותעצבו אותה כמו שתמיד חלמתם מה שכולל בתוכו גם ריצוף של חלקים ממנה בצורה נכונה, תקבלו שטח בבית שרצו להיות בו כל הזמן... חצר יפה היא חצר שרוצים לארח בה ורוצים לשהות בה כמה שיותר, ועם בחירת הריצוף הנכון אתם עוד צעד בדרך לשם.

אין כמו ייעוץ מקצועי
אם אתם רוצים לרצף את חצר הבית או אם אתם רוצים גינה יפה יותר, כדאי שתקבלו ייעוץ מקצועי בכל הקשור לריצוף. בתומי'ז ייעוץ תפגשו ביועצים מן השורה הראשונה שיירתמו להפוך את החלומות שלכם למציאות. בתומי'ז ייעוץ תוכלו לבחון את כל האפשרויות העומדות בפניכם ותוכלו לקבל החלטה מושכלת של איזה ריצוף לבחור לחצר ובאילו צבעים. בתומי'ז ייעוץ תפגשו צוות אדיב ומקצועי בעל ניסיון רב והמון רצון לעזור, צוות איכותי שסייע למאות לקוחות מרוצים שקיבלו את מבוקשם והגשימו את החלומות שלהם.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס:
מאמרים:
יועץ לקניית דלתות     שיש טבעי     אבן שיש     דלתות מעוצבות לבית     אבן חיפוי פנים     ריצוף חוץ אבן     גרניט פורצלן מבריק     ריצוף לבית גרניט פורצלן     קרמיקה לרצפה     ברז מטבח     שיש לאמבטיה     ריצופי טראצו     רובה לבניין     ייעוץ לרכישת שיש     ייעוץ לרכישת גרניט    

חייגו: 072-33-80-499

שירותי ייעוץ לרכישה של חומרי גלם לבניין

פקס: 09-777-0405