קרמיקה לרצפה

קרמיקה לרצפה


אז מה הם אריחי קרמיקה? את אריחי הקרמיקה כולנו מכירים. יש קרמיקה לרצפה ויש קרמיקה לחיפוי של קירות, והיא משמשת כמרכיב דקורטיבי עליהם. אריחי קרמיקה הם סינתטיים ולא מדובר על אריחים שנחצבים מסלע,  אריחים שמיוצרים באופן תעשייתי עם דחיסה של חרס, ציפוי ולאחר מכן צביעה. כשבונים בית או משפצים את הבית, צריך קרמיקה לרצפה, בין אם היא תהיה קרמיקה פורצלן או קרמיקה דמוי אבן, אך חשוב לדעת מהן האפשרויות הקיימות ואיך אפשר לקבל את תמורה הטובה ביותר לתקציב. כדאי לקבל ייעוץ מקצועי ממי שיש לו ניסיון, ובתומי'ז ייעוץ תוכלו לקבל הסברים מקיפים על האפשרויות.

פורצלן
אחד התוצרים של אריחי קרמיקה לרצפה הם אריחי קרמיקה פורצלן, שהם אריחים מחרסינה והם עמידים יותר וחזקים יותר. יש שני סוגים של אריחי פורצלן, הראשון, אריח פורצלן עם זיגוג מה שאומר עם ציפוי של זכוכית עליו, וזהו אריח שמתאים יותר לבית מכיוון שהוא מבריק ומכיוון שהוא לא סופג כתמים אם כי הוא יותר שביר ויותר נוטה להיפגע. אופציה נוספת של פורצלן היא פורצלן שאינו מזוגג מה שאומר שהוא מחוספס ולא מבריק והוא עמיד יותר אך מצד שני סופג יותר לכלוך וכתמים. סוג זה של פורצלן הוא סוג שמתאים יותר למשטחים ציבוריים ופחות מתאים לבתים פרטיים.

דמוי אבן
קרמיקה לרצפה יכולה להיות גם קרמיקה דמוי אבן. זה מתאים בעיקר בבתים עם ריהוט עתיק יחסית או בחצרות של בתים כשרוצים ריצוף אותנטי ומיוחד. אם אתם רוצים לשוות לחצר שלכם מראה ייחודי, מראה יפה ולא שגרתי קרמיקה שהיא דמוי אבן יכולה להתאים.

האמבטיה
אם אתם צריכים קרמיקה לאמבטיה הנה כמה דברים שכדאי שתדעו לפני שתקנו. ראשית, הימנעו ממה שלא מעט אנשים עושים וזה הדבקה של קרמיקה חדשה על קרמיקה קיימת, זה אומנם חוסך את עלויות הפירוק אך החיבור לא יהיה מספיק איכותי לאורך זמן. שנית, לאמבטיה כדאי שתבחרו בגימור מבריק מכיוון שקרמיקה מבריקה משדרת ניקיון וברק. עוד דבר חשוב בכל הקשור לעניין קרמיקה לאמבטיה, אל תתפסו לטרנדים עכשוויים בכל מה שקשור לצבע ולעיצוב. קרמיקה היא לטווח ארוך, להמון שנים קדימה ותחשבו מה יהיה הכי מתאים והכי דקורטיבי. לא יודעים במה לבחור? מתבלבלים בין כל האופציות שקיימות? תמיד אתם יכולים לבחור בייעוץ, ובתומי'ז ייעוץ ישמחו לסייע לכם.

למה דווקא בתומי'ז ייעוץ?
בתומי'ז יעוץ תוכלו לקבל הסברים מקיפים על כל מה שאתם לא מבינים. בתומי'ז ייעוץ יש אנשי מקצוע עם ניסיון רב בתחום הריצוף והחיפוי כמו גם בתחומים אחרים, צוות שישמח לסייע לכם ולענות לכם על כל שאלה. בתומי'ז ייעוץ תקבלו הכוונה ותכלו לבחור מבין אפשרויות שונות בהתאם לאיך שאתם רואים את הבית שלכם כמו גם בהתאם לתקציב שלכם.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס:
מאמרים:
יועץ לקניית דלתות     שיש טבעי     אבן שיש     דלתות מעוצבות לבית     אבן חיפוי פנים     ריצוף חוץ אבן     גרניט פורצלן מבריק     ריצוף לבית גרניט פורצלן     קרמיקה לרצפה     ברז מטבח     שיש לאמבטיה     ריצופי טראצו     רובה לבניין     ייעוץ לרכישת שיש     ייעוץ לרכישת גרניט    

חייגו: 072-33-80-499

שירותי ייעוץ לרכישה של חומרי גלם לבניין

פקס: 09-777-0405