דלתות מעוצבות לבית

דלתות מעוצבות לבית


לדלתות חוץ חשיבות רבה ולא לחינם אנשים משקיעים בהן המון. הן תעודת הזהות של הבית ובדרך כלל מייצגות את מה שיש בתוכו, מבחינת גוונים, מבחינת סגנון, ומבחינת דיירי הבית. דלתות מעוצבות לבית הן כבר מזמן מרכיב מרכזי בעיצוב בית ומושקעת חשיבה רבה בבחירת דלתות מעין אלו. דלתות חוץ מעוצבות מתחלקות לשניים, יש את הדלת הראשית של הבית זו שכולם נכנסים דרכה ויש את הדלת האחורית (במידה ומדובר על בית פרטי) שבדרך כלל חוצצת בין החוץ לחדר הכביסה או חדר אחר.

דלתות חוץ לבית פרטי או בית בבניין
כעיקרון, מבחינת העיצוב אין הרבה בין דלתות מעוצבות לבית פרטי ובין דלתות לבית בבניין. הבדל משמעותי הוא הגודל, שכשמדובר על בניין יש גודל אחיד שהקבלן החליט עליו בכל הבתים ובבית פרטי כל אחד יכול לפתוח לעצמו פתח באיזה גודל שהוא רוצה. בנוסף, כשמדובר על דלתות חוץ מעוצבות צריך לזכור את עניין הגשם והרטיבות, כשמדובר על דלתות בבניין אין אפשרות לגשם להגיע לדלת ולכן היא לא צריך להקדיש לכך איזו שהיא משמעות. לעומתה, דלת שתוצב בבית פרטי, בית שחשוף לפגעי מזג האוויר צריכה להיות מותאמת בכדי שהיא לא תינזק ובכדי שהיא תעמוד גם במזג אויר קיצוני (יחסית לישראל כמובן)

דלתות פנים
דלתות מעוצבות לבית מתייחסות כמובן גם לדלתות פנים. כשמדובר על דלתות פנים יש אפשרות של דלת נפתחת אל מול האפשרות של דלת הזזה. דלתות הזזה פנים חוסכות את הנפח שצריך להשאיר פנוי בשביל שניתן יהיה לפתוח את הדלת לעומת דלת הזזה שבדרך כלל נפתחת בתוך החדר, וחוץ מלהשאיר לה מסלול פנוי היא תתפוס פחות מקום. דלתות הזזה פנים מגיעות בשלל צבעים ועיצובים וניתן לבחור דלתות עם או בלי זכוכית, וחשוב כמובן לזכור שאם יש ילדים בבית צריך להיזהר פי כמה ואולי לוותר על דלת זכוכית. בדיוק בשביל זה יש את האפשרות של דלתות פנים מעץ. דלתות כאלו יכולות להיות תחליף מצוין לדלתות פנים מזכוכית, מה גם שיש דלתות פנים מעץ בעיצובים שונים.

לקחת ייעוץ ולהרוויח המון
דלתות הן לא משהו כמו קומקום חשמלי שאפשר להחליף תוך זמן קצר, וכשמדובר על דלתות מעוצבות לבית כדאי לקחת ייעוץ מקצועי. דלתות מעוצבות לבית יכולות לעלות בין 3000 ₪ ועד לכמה עשרות אלפי שקלים, ולכן כדאי לחשוב טוב מה רוצים בדיוק. איזה עיצוב רוצים, אילו עיטורים, עם או בלי זכוכית, באיזה גודל וכדומה. בתומי'ז ייעוץ תוכלו לקבל את מירב האינפורמציה שאתם צריכים ותוכלו לבחור ממגוון רחב של אפשרויות הן לתוך הבית והן מחוץ לבית, דלתות בחוזקות שונות שמתאימות לכל מזג אויר. צוות תומי'ז ייעוץ ישמח לענות לכם על כל שאלה ולתת לכם יחס אישי ואדיב.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס:
מאמרים:
יועץ לקניית דלתות     שיש טבעי     אבן שיש     דלתות מעוצבות לבית     אבן חיפוי פנים     ריצוף חוץ אבן     גרניט פורצלן מבריק     ריצוף לבית גרניט פורצלן     קרמיקה לרצפה     ברז מטבח     שיש לאמבטיה     ריצופי טראצו     רובה לבניין     ייעוץ לרכישת שיש     ייעוץ לרכישת גרניט    

חייגו: 072-33-80-499

שירותי ייעוץ לרכישה של חומרי גלם לבניין

פקס: 09-777-0405