גרניט פורצלן מבריק

גרניט פורצלן מבריק


אם אתם עומדים בפני ריצוף הבית יש לכם לא מעט אפשרויות. איזה ריצוף זה יהיה? אילו צבעים? מאיזה חומר הוא יהיה? עם אילו אלמנטים בחלל הוא אמור להשתלב ועוד ועוד. האריחים הפופולאריים יותר היום הם אריחי פורצלן, ולא משנה אם אתם מרכיבים גרניט פורצלן מבריק או גרניט פורצלן דמוי פרקט, גרניט פורצלן דמוי אבן, גרניט פורצלן למטבח או לכל חלל אחר. אתם צריכים לקחת בחשבון את כל האפשרויות וצריכים לקבל החלטות הרות גורל, מכיוון שריצוף הוא אחד הדברים שאי אפשר להחליף תוך זמן קצר וההחלטה תהיה לשנים הבאות. 

דמוי פרקט
לא רק גרניט פורצלן מבריק או גרניט פורצלן דמוי אבן קיימים, אלא יש אפשרות של פורצלן דמוי פרקט. הוא הולך והופך פופולארי יותר ויותר מכיוון שיש לא מעט אנשים שמחפשים את המראה הטבעי, המראה האותנטי שיש לעצים, מראה שמשרה אוירה כפרית בחלל בו הוא נמצא. בעיקר כשמדובר על בתים פרטיים ובעיקר כשמדובר על בתים מעץ או בתים בסגנון כפרי, ריצוף דמוי פרקט יכול להיות מצוין. הוא יכול להשיג אפקט מרשים והוא יכול להיות מה שישנה את מראה פני הבית. בין אם דובר על גרניט פורצלן למטבח ובין אם מדובר על גרניט פורצלן לכל מקום אחר בבית.

פורצלן מבריק...
גרניט פורצלן מבריק הוא בעצם פורצלן מזוגג, או במילים אחרות, פורצלן עם שכבה דקה של זכוכית. גרניט פורצלן כזה אלו אריחים שנחשבים לכאלו שלא סופגים כתמים ושומרים על מראה נקי ויפה, אך מצד שני אלו אריחים אשר שבירים יותר ומצריכים תחזוקה. לעומתם יש את האריחים ללא שכבת זכוכית, אריחים חזקים יותר ועמידים יותר ואלו אריחים שסופגים גם כתמים ולכלוך יחסית לאלו המזוגגים. זאת הסיבה שבגינה גרניט פורצלן מבריק נפוץ יותר בבתים פרטיים לעומת גרניט פורצלן שאינו מבריק שנפץ יותר במקומות ציבוריים. חשוב לדעת את היתרונות והחסרונות של כל סוג של אריח וחשוב לבחור את זה שיתאים ביותר ויהיה הפרקטי יותר מבין כלל האפשרויות.

להיעזר בייעוץ מקצועי
בחירת גרניט פורצלן מבריק או מחוספס, בצבע כזה או אחר היא בחירה שתישאר לשנים רבות מה שלעיתים יכול להיות מלחיץ. בבואכם לבחור את אריחי הריצוף שלכם אתם צריכים לקחת בחשבון כל מיני דברים: גודל האריחים, החומר שלהם, הצבע שלהם ועוד דברים נוספים.
בתומי'ז ייעוץ תוכלו לקבל את כל המידע שאתם צריכים ותוכלו לשאול את כל השאלות שעולות במוחכם, ותוכלו לקבל החלטות נכונות יותר ומושכלות יותר. בתומי'ז ייעוץ תוכלו לבחון את האפשרויות השונות ולקבל הסבר מקיף על כל אחת מהן, ובעיקר, תקבלו יחס אישי ואדיב שירות מצוין, שירות ממנו נהנים מאות לקוחות מזה שנים רבות, לקוחות שחוזרים פעם אחר פעם בשביל מטרות שונות.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס:
מאמרים:
יועץ לקניית דלתות     שיש טבעי     אבן שיש     דלתות מעוצבות לבית     אבן חיפוי פנים     ריצוף חוץ אבן     גרניט פורצלן מבריק     ריצוף לבית גרניט פורצלן     קרמיקה לרצפה     ברז מטבח     שיש לאמבטיה     ריצופי טראצו     רובה לבניין     ייעוץ לרכישת שיש     ייעוץ לרכישת גרניט    

חייגו: 072-33-80-499

שירותי ייעוץ לרכישה של חומרי גלם לבניין

פקס: 09-777-0405