ברז מטבח

ברז מטבח


אם בעבר ברז מטבח היה אלמנט פשוט וכל מה שהיה צריך ממנו הוא שהוא יוציא מים, ייפתח וייסגר ללא כל בעיה, הרי שהיום ברז כבר בעל תפקידים רחבים יותר... הוא אלמנט עיצובי מרכזי במטבח והוא צריך להתאים לסביבה שלו, וכמובן להיות פרקטי. כך לדוגמא אם יש לכם שיש שחור למטבח הברז צריך להיות בצבע מתאים ולא יכול להיות סתם ככה עצמאי, וכך אם יש לכם כיור גדול או שני כיורים צמודים שהוא אמור לשמש בשניהם, חשוב לבדוק עד להיכן הוא מגיע, וכמה הוא נוח לעבודה.

המטבח של היום...
באופן כללי, המטבח של היום הוא לא המטבח של פעם. פעם היינו נכנסים אליו בשביל להכין משהו במהירות אך היום מטבח הוא חדר אירוח לכל דבר, וחלל שנמצאים בו לא מעט. טרנד הבישול והאפייה תפס רבים והיום המטבח צריך להוות השראה, והכלים הסניטריים נבחרים בקפידה בין אם הם ברזים או כל כלי אחר. ברז מטבח ניתן למצוא בגדלים שונים, בצורות שונות וכמובן בצבעים שונים ועם טכנולוגיה כזו או אחרת... בחירת ברזים למטבח היא כבר פרויקט בפני עצמו למי שבונה בית או משפץ בית קיים וכמובן עושה מטבח חדש או רק רוצה להחליף ברזים.

סוגי ברזים
בבחירת ברז מטבח יש כמה סוגי ברזים למטבח. יש את הברז העומד על משטח, זה שפונה לכיוון הכיור ויש לו ידית לשליטה על המים החמים או הקרים. יש ברז תעשייתי שהוא גדול יותר ובעל מראה דרמטי יותר, ברז שנחשב אופנתי מאוד בימים אלו. יש ברז נשלף עם צינור פנימי והוא ברז שנוח מאוד לנקות באמצעותו את כל חלקי הכיור כמו גם את השיש אם יש לכם שיש שחור למטבח או שיש בצבע אחר. מבחינת סגנונות, יש את הסגנון העתיק אשר משדר תחושת רטרו, ואלו ברזים שיש עליהם בדרך כלל אילו שהם קישוטים. סגנון נוסף הוא הסגנון המודרני שמתאפיין בקווים נקיים ובמינימליזם כמו גם נוכחות מצומצמת. יש את הסגנון הקלאסי שזהו הסגנון השמרני שמשלב את הסגנון העתיק ואת הסגנון המודרני.

לבחור ייעוץ מתאים
אם אתם צריכים ברז מטבח, אתם צריכים ייעוץ מקצועי. ברז מטבח הוא אלמנט חשוב מאוד והוא מרכיב קריטי במראה המטבח. לא צריך להתפשר גם בבחירת הברז ואם אתם לא יודעים מה אתם רוצים ואתם טובעים בים האפשרויות הקיימות, אתם יכולים וצריכים לקבל ייעוץ. בתומי'ז ייעוץ ישמחו לייעץ לכם ולהתאים עבורכם את הברז המתאים ביותר למטבח שלכם, ויהפכו את המטבח שלכם למזמין עוד יותר. בתומי'ז ייעוץ הצוות הוא בעל ניסיון רב והוא עושה הכול על מנת שהלקוח יהיה מרוצה, ואתם יכולים לשאול כל שאלה שעולה לכם. במהל הייעוץ תראו כמובן את האפשרויות עצמן ותוכלו לבחור בצורה מושכלת יותר ונכונה יותר.
 
נשמח לעמוד לשירותכם!
מלאו פרטיכם בטופס:
מאמרים:
יועץ לקניית דלתות     שיש טבעי     אבן שיש     דלתות מעוצבות לבית     אבן חיפוי פנים     ריצוף חוץ אבן     גרניט פורצלן מבריק     ריצוף לבית גרניט פורצלן     קרמיקה לרצפה     ברז מטבח     שיש לאמבטיה     ריצופי טראצו     רובה לבניין     ייעוץ לרכישת שיש     ייעוץ לרכישת גרניט    

חייגו: 072-33-80-499

שירותי ייעוץ לרכישה של חומרי גלם לבניין

פקס: 09-777-0405